پرونده‌های ویژه

پرونده اول: ترس از شکست

گفتاری از فرداد زند (کار آفرین، مشاور نوآوری و سرمایه گذار در حوزه هایتک)  1. پنجمین مجمع اقتصاد فناوری نانو


  • نقل قول از فرداد زند
نقل قول از فرداد زند

شرکتی که ما هسته‌ی آن را شکل داده بودیم، چهار سال بعد هشتصد و پنجاه برابر آن قیمتی که ما فروخته بودیم، توسط شرکت ebay خریداری شده بود.

خیلی وقت‌ها شما لزوماً راه ‌حلی برای مشکلاتی که هست فراهم نمی‌کنید. شما کاری را انجام می‌دهید که فکر می‌کنید خوب است.

یاد بگیریم که با هم کار کنیم و به عقاید و نظرات مخالفان احترام بگذاریم و بتوانیم با هم تعامل کنیم و با هم به سمت یک هدف مشترک پیش برویم.


اطلاع رسانی مجمع

همراهان عزیز مجمع اقتصاد فناوری نانو، با پایان یافتن برگزاری پنجمین دوره مجمع اقتصاد فناوری نانو در مرداد ماه ۹۵ این مجلات در قالب مجله‌ی الکترونیکی “فروم” با محوریت موضوعات مهم و چالشی طرح شده در این رویداد منتشر خواهد شد. در هر شماره‌ی این مجله، بر مبنای صحبت‌های یکی از سخنرانان مجمع، پرونده‌ی مفصلی شامل پیاده‌سازی متن سخنرانی، ویدیوی بخش‌هایی از آن، مقالات تکمیلی در رابطه با آن موضوع، پادکست‌های مقالات، اینفوگراف‌های مرتبط و… تهیه و تدوین خواهد شد. در حالی شماره‌ی اول این مجله به موضوع ترس از کارآفرینی اختصاص یافته که در شمار‌ه‌های آتی موضوعاتی از قبیل تولید ثروت از دانش، تجربیات کارآفرینی فناورانه، تجربیات توسعه بازار، نوآوری باز و… بررسی خواهند شد. امیدواریم با همراهی و مشارکت شما مخاطبان محترم در ارائه‌ی بازخوردها و نظرات به دبیرخانه‌ی مجمع اقتصاد فناوری نانو، نهایتاً مجموعه‌ای در شأن فعالان زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور تقدیم عزیزان گردد.Arrow
Arrow
Slider

آیا میخواهید بدانید ترس از کارآفرینی دارید?


تست ترس از شکست 


برای شروع روی نوشته بالا کلیک کنید
مطالب بیشتری موجود نیست.عضویت در خبرنامه

درباره ما

تمامی حقوق برای مجمع اقتصادی فناوری نانو محفوظ می باشد. طراحی و پیاده سازی توسط فرا محتوا